Informacje

Uprzejmie informujemy, że posiadamy 24 h recepcję. Check-in: 14:00 - Check-out: 11:00

W trosce o naturalne środowisko wprowadziliśmy w naszym hotelu następujące zasady: ręczniki zmieniane są, co dwa dni a pościel w połowie Państwa pobytu (jeśli wizyta trwa dłużej niż 5 dni). Jeśli życzą sobie Państwo, aby wymiany były dokonywane częściej, prosimy o poinformowanie nas o tym w dniu przyjazdu.

Przyjazdy
Każdego z naszych gości staramy się traktować indywidualnie. W celu odpowiedniego przygotowania się na Państwa przyjęcie, uprzejmie prosimy o podanie podczas rezerwacji planowanej godziny przyjazdu. W przypadku, gdy godzina Państwa przyjazdu jest wcześniejsza niż ustalony początek doby hotelowej, oferujemy Państwu możliwość przechowania bagażu, do czasu zakończenia przygotowania Państwa pokoju.

Zakaz palenia
W celu zapewnienia naszym gościom wysokiego komfortu pobytu oraz zachowania norm bezpieczeństwa uprzejmie informujemy, że w Cracowdays obowiązuje całkowity zakaz palenia. Zakaz ten dotyczy całej kamienicy.

Dzieci
Z powodu ograniczonych możliwości lokalowych z przykrością informujemy, że nie jesteśmy przygotowani na przyjmowanie dzieci w wieku poniżej 6 roku życia. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją.

Zasady odwołania rezerwacji
Z uwagi na rodzinny charakter naszego przedsięwzięcia oraz małą liczbę pokoi uprzejmie prosimy, aby w momencie rezerwacji pamiętać o tym, iż każda rezygnacja i odwołanie rezerwacji ma istotny wpływ na nasze dalsze funkcjonowanie. Z tego też powodu pozwalamy sobie wprowadzić następujące zasady dotyczące rezygnacji z rezerwacji:

Rezerwacje indywidualne (do dwóch pokoi włącznie).
W przypadku rezygnacji na: 14 dni (2 tygodnie) lub więcej przed planowanym dniem przyjazdu nie pobieramy żadnej opłaty. 13 do 3 dni przed planowanym przyjazdem pobieramy opłatę za pierwszy nocleg. 2 dni przed planowanym przyjazdem i później pobieramy opłatę w wysokości pełnej kwoty za pobyt.

Rezerwacje grupowe (od 3 pokoi)
W przypadku rezygnacji na: 30 dni lub więcej przed planowanym dniem przyjazdu nie pobieramy żadnej opłaty. 29 do 21 dni przed planowanym dniem przyjazdu pobieramy 50% wartości zarezerwowanych usług. Mniej niż 20 dni przed planowanym dniem przyjazdu pobieramy opłatę w wysokości pełnej kwoty za pobyt.

Rezerwacje last/ first minute
W przypadku anulacji rezerwacji koszty nie są zwracane.
PogodaNapisz recenzję   
Zarezerwuj bezpośrednio w najlepszych cenach!