Pokoje i wyposażenie

Jako wciąż smakujący świata podróżnicy, połączyliśmy naszą pasję podróżowania i upodobanie do dobrych win, używając w nazwach pokoi nazw wybranych szczepów.

W wersji standard są to winorośle charakterystyczne dla Włoch - te najbardziej znane i klasyczne. Wersja superior to szczepy z całego świata, również te wysoko cenione wśród koneserów.

Oferowane w ramach Cracowdays pokoje to przestrzeń, łącząca styl retro - co zrozumiałe w naszym mieście i charakterystyczne dla związków Krakowa z Włochami - z minimalistyczną, designerską elegancją.

Proponujemy pokoje dwuosobowe i pokój trzyosobowy w wersji standard oraz pokoje dwuosobowe - superior. W pokojach standard (wysoki parter) mają Państwo do dyspozycji klimatyzację, telewizor LCD, sejf, internet bezprzewodowy, suszarkę do włosów oraz dostępne dla wszystkich stanowisko internetowe w hallu. Pokoje superior (pierwsze piętro) wyposażone są dodatkowo w odtwarzacz DVD z biblioteką filmów (w każdym z pokoi inny wybór). W części wspólnej - w hallu znajduje się stanowisko internetowe (iMac) z drukarką. Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie zaprojektowane łazienki z prysznicem. Na każdym z poziomów znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia dostępna dla Gości przez całą dobę.
 
PogodaNapisz recenzję   
Zarezerwuj bezpośrednio w najlepszych cenach!