Witamy

... być w podróży - cóż piękniejszego?
Jesteśmy podróżnikami. Nasze życie to nieustanne działanie, ruch, dzianie się, zmiany. Kochamy to ponad wszystko - nie wyobrażając sobie bycia ciągle w tym samym punkcie. W jednej z naszych wypraw - kilka lat temu - trafiliśmy do Australii - fascynującego kraju - kontynentu. Tam zrodziła się w nas idea stworzenia przestrzeni, w której nasi goście - choć mile od miejsc będących ich codzienną przystanią - mogliby się czuć jak u siebie w domu. Pomysł, by mieszkać w nowym miejscu tak, jak u siebie, a nie być tylko siedzącym na walizkach w hotelu "zwykłym" turystą, od razu nas zelektryzował. To niesamowite, móc być poza swoimi czterema ścianami, a jednak w jakiś sposób u siebie. Taki dom z dala od domu.

Zdecydowaliśmy się zmierzyć z owym wyzwaniem w naszym Krakowie. Przedsięwzięcie nazwaliśmy "Cracowdays", w nawiązaniu do niezwykłych wspomnień z Australii, która natchnęła nas miejscem "Tropic Days".

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w Krakowie - przygotowaliśmy tu wszystko z dużą uwagą, uwzględniając najbardziej wyszukane potrzeby.

Spokój, dyskrecja, indywidualny, lecz nie dominujący charakter naszych pokoi - wszystko to w ścisłym sercu zapierającego dech Krakowa. Miło nam będzie gościć Państwa w naszym domu...

Magdalena & Janusz
PogodaNapisz recenzję   
Zarezerwuj bezpośrednio w najlepszych cenach!